Illustration


Ідеї. Стратегія. Результат.

Ми – SVITLO Agency, розробляємо та впроваджуємо комунікаційні стратегії для соціальних, культурних та комерційних проєктів. З 2015 року ми працюємо на ринку маркетингу і комунікацій. Цінуємо свою репутацію, команду та клієнтів.  

Picture about the company

Наша місія

Допомагаємо людям робити вибір продуктів, які покращують якість їхнього життя. Розповідаємо світу про проєкти, які стають каталізатором позитивних змін.

Ми пишаємося продуктами та послугами наших клієнтів. І хочемо, щоб про них дізналося якнайбільше користувачів.

Що ми пропонуємо?

Illustration

Розробка комунікаційноїстратегії

Illustration

Комплексна реалізація комунікаційної стратегії

Що кажуть клієнти?

Illustration

У ході співпраці зі Svitlo ми вибудували ефективну комунікаційну кампанію та проінформували понад 15 млн населення України, постраждалого від війни, а також мігрантів та біженців з України в шести європейських країнах. Кампанія враховувала мінливий характер надзвичайної ситуації, викликаної довготривалою війною, регіональні відмінності населення та наявну стигму навколо психологічної допомоги. 

— Олексій, національний керівник програми ПЗПСП МОМ

Illustration

Зі Svitlo ми працювали навіть у кризові моменти – коли їхня або наша команди перебували в укриттях під час обстрілів або коли були блекаути. Вони були готові допомогти на вихідних або пізно ввечері, коли ми подовжували години роботи гарячої лінії психологічної підтримки після масованих ракетних обстрілів. Адже саме в найскладніші та кризові моменти люди шукають психологічної підтримки.

— Аліса, комунікаційниця Міжнародної організації з міграції

Illustration

Окрім якісної роботи, робота з агенцією Svitlo - це про надання консультацій та проведення стратегічної сесії щодо подальшого впровадження напрацьованих матеріалів, чек-ап після роботи та гарні відгуки. А їх трансформації у діяльності, оновлення у соцмережах, вихід на нових клієнтів і збільшення продажів - це великий бонус результату ефективної роботи та абсолютної клієнтоорієнтованості!

— Олександра, координаторка Uwe Hub

Illustration

Завдяки новому візуальному представленню мого бренду вдалось підвищити продажі, знайти власний стиль та позиціювання в соцмережах, а також продовжувати збирати цільову аудиторію навколо бренду. На основі стратегій я можу самостійно створювати контент, що теж виявилось дуже корисним для просування соцмереж.

— Вероніка, бренд Unika

Готові розповістипро ваш бренд новим користувачам?

Заповніть форму, аби ми могли сконтактуватися. Обов’язково зв’яжемося з вами протягом доби!