НАШІ ПРОЄКТИ

 • LandLord photo

  Розробка айдетики бренду

  Peonita

  Peonita — найбільше поле півоній в Україні, що знаходиться у смт. Глибока, Чернівецької області.У межах співпраці ми розробили концепти айдентики бренду з нуля, а на основі обраного розробили логотип, підібрали кольори та шрифти, розробили брендбук.

 • LandLord photo

  Безкоштовний проєкт для власників бізнесу

  Світло Можливостей

  «Світло можливостей» – це проєкт від Svitlo Agency, що полягає в наданні безкоштовних консультацій і послуг із розробки комунікаційних стратегій та SMM-супроводу малому й середньому бізнесу. Проєкт фінансується програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 • LandLord photo

  Комунікаційна компанія 

  "Твої почуття теж важливі":3-й етап інформаційної кампанії для гарячої лінії психологічної підтримки МОМ

  31 366 343 людини — загальне охоплення проєкту в соціальних мережах, медіа та офлайн
  1 335 людей — пройшли опитування та зважилися анонімно поділитися своїми тривогами
  26 000 людей — отримали інформаційні листівки з порадами щодо боротьби зі стресом

 • LandLord photo

  Комунікаційна компанія 

  Гаряча лінія психологічної підтримки МОМ (Міжнародної організації з міграції)

  15 948 666 млн загального охоплення за проєкт48 791 реакцій у соцмережах: коментарів, репостів, лайків до дописів. 3 600 дзвінків на Гарячу лінію психологічної підтримки МОМ за час проведення інфокампанії66 сітілайти, розміщені у 20-ти містах України45 000 роздрукованих буклетів Деталі кейсу читайте за посиланням нижче.

 • LandLord photo

  Маркетинг

  Надання консультаційних послуг для жінок-підприємиць програми Uwe Hub

  Під час спільної роботи з учасницями програми UWE hub провели брифування, ознайомчі консультації, розробили маркетингові(для 3-х учасниць) та комунікаційні(для 2-х учасниць) стратегії, провели фотозйомки(для 2-х учасниць) та підготували всі необхідні матеріали для промоції бізнесу.

 • LandLord photo

  Маркетинг

  Надання консультаційних послуг для жінок-підприємиць програми Uwe Hub 2.0

  Під час спільної роботи з учасницями програм ми провели брифування, ознайомчі консультації, розробили маркетингові (для 3-х учасниць) та комунікаційні (для 4-х учасниць) стратегії, допомогли в організації фотозйомки (для 1 учасниці), надали консультації за запитами, підготували всі необхідні матеріали для промоції бізнесу та запустили таргетовану рекламу (для 2-х учасниць).

 • LandLord photo

  Комунікаційна компанія

  «Шлях / Yol» – проекту про культуру Криму

  17,5 млн загального охоплення за проект6 місяців для підготовки та реалізації.Близько 100 інтерв'ю.Більше 15-ти команд, 150-ти залучених спеців своєї справи, 30-ти робочих чатів.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Фотойомка для Blackwood Bags

  Ми розробили концепцію зйомки, зібрали референси світових брендів та концептуальних некомерційних зйомок, склали поетапний покадровий план зйомки, список реквізиту та порахували кошторис фотозйомки. Після узгодження всіх організаційних деталей, організували та провели фотозйомку.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Heel, Ukraine

  Розробили нову стратегію комунікації та візуального стилю для соцмереж, провели контент-зйомки препаратів та створили інфопродукт з порадами «Детокс та дренаж».

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Bela Development, USA

  Розробили та впровадили маркетингову стратегію бренду та стратегію e-mail маркетингу. Створили залучені іміджеві спільноти бренду в соцмережах. Розробили інфопродукт для генерації лідів із соцмереж компанії та контент-стратегію для сайту, запустили чат-бот в Instagram акаунті.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  ТЦ Gorodok Gallery, Ukraine

  Розробили нову стратегію комунікації та візуального стилю для соцмереж, отримали понад 1 млн охоплень за час роботи над проєктом.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  AlvikBud, Ukraine

  Розробили та впровадили комунікаційну стратегію бренду. Створили залучені іміджеві спільноти бренду в соцмережах, запустили чат-бот в Instagram акаунті. За час роботи залучили 2 506 нових читачів в Instagram.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Antonio Biaggi, Ukraine

  За 6 місяців роботи залучили 11 344 підписників у Facebook, перевели понад 6 000 контактів клієнтів до підписників спільнот. Збільшили загальне охоплення у 5 разів у порівнянні з попередніми 6-ма місяцями. Охоплення спільноти за 6 місяців роботи склало 1062491 контактів з аудиторією.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Eco-Lavka, Ukraine

  2 роки ведення спільнот у Facebook та Instagram, 16 400 підписників, понад 5 000 000 охоплень по містах-мільйонниках України, 8 великих активностей та нескінченна кількість коментарів задоволених клієнтів Еко-Лавок.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Хочете дізнатися, скільки коштує SMM в Україні? Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами протягом доби