НАШІ ПРОЄКТИ

 • LandLord photo

  SMM

  «Шлях / Yol» – проекту про культуру Криму

  17,5 млн загального охоплення за проект6 місяців для підготовки та реалізації.Близько 100 інтервью.Більше 15-ти команд, 150-ти залучених спеців своєї справи, 30-ти робочих чатів. Деталі кейсу читайте за посиланням нижче.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Antonio Biaggi, Ukraine

  За 6 місяців роботи залучили 11 344 підписників у Facebook, перевели понад 6 000 контактів клієнтів до підписників спільнот. Збільшили загальне охоплення у 5 разів у порівнянні з попередніми 6-ма місяцями. Охоплення спільноти за 6 місяців роботи склало 1062491 контактів з аудиторією.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Фотойомка для Blackwood Bags

  Ми розробили концепцію зйомки, зібрали референси світових брендів та концептуальних некомерційних зйомок, склали поетапний покадровий план зйомки, список реквізиту та порахували кошторис фотозйомки. Після узгодження всіх організаційних деталей, організували та провели фотозйомку.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Eco-Lavka, Ukraine

  2 роки ведення спільнот у Facebook та Instagram, 16 400 підписників, понад 5 000 000 охоплень по містах-мільйонниках України, 8 великих активностей та нескінченна кількість коментарів задоволених клієнтів Еко-Лавок.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  ТЦ Gorodok Gallery, Ukraine

  Розробили нову стратегію комунікації та візуального стилю для соцмереж, збільшили кількість підписників спільноти Facebook на 5000 користувачів за 3 місяці роботи.

 • Rocket Fit photo

  SMM

  Our Kiev, Nigeria

  Основне завдання – збільшення впізнаваності бренду київського шампанського OUR KIEV серед користувачів у Facebook та Instagram у Нігерії. За 3 місяці роботи ми залучили понад 7000 підписників спільнот Facebook та Instagram, охопили понад 8 000 000 користувачів та зібрали понад 800 000 соцреакцій.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами протягом доби