НАШІ ПОСЛУГИ

Що ми пропонуємо?

Розробляємо digital-стратегії для брендів, ведемо соціальні мережі, запускаємо та супроводжуємо рекламні кампанії, організовуємо та проводимо фотозйомки продуктів: комбінуємо всі digital-інструменти, щоб ефективно вирішити завдання клієнта.ные кампании, организовываем и проводим фотосъемки продуктов: комбинируем все digital-инструменты, чтобы эффективно решить задачи клиента.

Illustration

Маркетинг-стратегія

Аналізуємо роботу всіх каналів маркетингу та на основі бізнес-задач створюємо докладний маркетинговий медіа-план проекту.

Illustration

Digital-стратегія

Аналізуємо роботу конкурентів та поведінку аудиторії у соцмережах. Створюємо та описуємо докладний план робіт у соціальних мережах на прикладі готових матеріалів для вашого проекту під ключ.

Illustration

Супровід у соціальних мережах

Створюємо та описуємо докладний план робіт у соціальних мережах на прикладі готових матеріалів для вашого проекту під ключ.

Illustration

Фотозйомка для digital-каналів

Розробляємо концепцію, організовуємо процес, підбираємо реквізит, проводимо фотозйомку та адаптуємо отриманий матеріал для використання в медіа та digital-каналах.

Illustration

Реклама у соцмережах

Запускаємо рекламні кампанії з метою промо публікацій у соціальних мережах, залучення передплатників до спільноти, прямих переходів на сайт та продажу із соціальних мереж.

Illustration

Контекстна реклама

Залучаємо релевантний трафік на сайт із пошукових систем, повертаємо лояльну аудиторію на сайт та нарощуємо лояльну аудиторію проекту.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами протягом доби