НАШІ ПОСЛУГИ

Що ми пропонуємо?

Розробляємо комунікаційні стратегії для брендів, будуємо діалог з цільовою аудиторією та запускаємо комплексні рекламні кампанії.
Комунікуємо лише на платформах, які використовує цільова аудиторія наших клієнтів. 

Розробка комунікаційної стратегії 

icon

Аналіз конкурентів

Досліджуємо канали комунікації конкурентів, вивчаємо їх стратегії, щоб сформувати унікальне позиціювання та ефективні рішення саме для вашого бренду. 

icon

Визначення цільової аудиторії

Аби побудувати міцний зв'язок між вашим брендом та аудиторією, потрібно розуміти кому, як та про що комунікувати. Саме тому ми досліджуємо різні сегменти цільових користувачів, їх поведінку, потреби та болі. На основі цієї інформації формуємо стратегію та план просування. 

icon

Формування позиціювання, архетипу та TOV бренду 

Кожен бренд — це більше, аніж просто набір послуг або продуктів. Ми тут, щоб виявити ці особливості та унікальну пропозицію. Ми формуємо ядро вашого бренду, його архетип та "голос".

icon

Контент-стратегія і медіа-план

Стратегічно плануємо та розробляємо контент-стратегію бренду для соцмереж, сайту, медіа-платформ та інших рекламних майданчиків. Будуємо детальний план просування та визначаємо точки дотику з цільовою аудиторією. 

icon

Розробка рубрикатора та контент-плану

Завдяки рубрикатору й контент-плану ми структуруємо та плануємо наповнення соцмереж, формуємо кожну тему унікально під ключ бренду.

icon

Розробка візуальної концепції

У світі, де кожен символ має значення, ми стратегічно втілюємо вашу візію у візуальний стиль. Через розроблену дизайн-систему ми розповідаємо вашу історію, допомагаємо бренду вирізнятися та запам’ятовуватися.

icon

Представлення стратегії представникам бренду

Для нас важлива комунікація з клієнтами та зворотний зв'язок, адже вони і є сам бренд. Ми прислухаємося до коментарів та доходимо до спільного бачення реалізації стратегії.

Комплексна реалізація комунікаційної стратегії 

icon

Запуск усіх комунікаційних каналів

 • ● Організовуємо фото- та відеозйомки

  Розробляємо концепцію та сценарії, організовуємо процес, підбираємо реквізит, проводимо зйомку та адаптовуємо отриманий матеріал для використання в медіа та digital-каналах.

 • ● Налагоджуємо PR та роботу з медіа

  Готуємо статті та спецпроєкти спільно з медіа, шукаємо релевантних лідерів думок для співпраці, щоб поширити важливі меседжі цільовій аудиторії.

 • ● Запускаємо соцмережі та таргетовану рекламу

  Ретельно продумуємо контент-стратегію просування бренду в соцмережах, нарощуємо лояльну аудиторію проєкту та розвиваємо впізнаваність органічно та шляхом запуску таргетованої реклами.

 • ● Розміщуємо зовнішню рекламу

  Виходимо за рамки digital та розміщуємо рекламу на вулицях міст і в метро, щоб про бренд дізналася широка аудиторія.

icon

Комплексний супровід проєкту та організація роботи з підрядниками

Тримаємо всі процеси під пильним наглядом, а за необхідності залучаємо зовнішніх підрядників — ми за дружбу з колегами та залучення експертів зі сторони.

icon

Аналіз ефективності та корекція подальших планів

Нам важливо, щоб виконана робота приносила результат. Ми використовуємо різні інструменти для аналізу ефективності усіх комунікаційних каналів та на основі нього коригуємо плани — вирішуємо на чому зробити акцент, що слід змінити, додати або прибрати.

Готові розповістипро ваш бренд новим користувачам?

Заповніть форму, аби ми могли сконтактуватися. Обов’язково зв’яжемося з вами протягом доби!